Extra Block Types - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Block settings
de: Blockeinstellungen

en: Default
de: Standard

en: Days
de: Tage

en: Hours
de: Stunden

en: Seconds
de: Sekunden

en: Minutes
de: Minuten

en: Light
de: Hell

en: Styles
de: Stile

en: Dark
de: Dunkel

en: Color theme
de: Farbschema

en: Extra Block Types
de: Zusätzliche Blocktypen
