Extra Block Types - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Description
ar: الوصف

en: Number
ar: رقم

en: Block settings
ar: إعدادات الصناديق

en: Icon
ar: أيقونة

en: Separator
ar: فاصل

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: About
ar: حول
