Extra Block Types - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Block settings
de: Blockeinstellungen

en: Quote
de: Zitat

en: Company
de: Firma

en: Styles
de: Stile

en: Extra Block Types
de: Zusätzliche Blocktypen

en: Not created
de: Nicht erstellt
