Extra Block Types - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Block settings
da: Blokindstillinger

en: Vertical
da: Vertikal

en: Basic
da: Grundlæggende

en: Rows
da: Rækker

en: Speed
da: Hastighed

en: Infinite
da: Uendelig

en: Arrows
da: Pile
