Extra Block Types - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Rows
lt: Eilutės
