Extra Block Types - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: On
lt: Įjungta

en: Links
lt: Nuorodos

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Text
lt: Tekstas

en: Off
lt: Išjungta

en: Two columns
lt: Du stulpeliai

en: One column
lt: Vienas stulpelis
