Extra Block Types - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: On
ru: Вкл

en: Links
ru: Ссылки

en: Block settings
ru: Настройки блока

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Text
ru: Текст

en: Off
ru: Выкл

en: Paragraph
ru: Параграф

en: Two columns
ru: Две колонки

en: Styles
ru: Стили

en: One column
ru: Одна колонка

en: Paragraphs
ru: Параграфы
