ECA: Event - Condition - Action (1.0.0-beta5) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: yes
ne: हो

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Language
ne: भाषा

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Action
ne: कारवाही

en: Version
ne: संस्करण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: no
ne: हैन

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Condition
ne: अवस्था
