ECA: Event - Condition - Action (1.0.6) - en to lt translation catalogue (91 entries)

en: tags
lt: žymės

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: yes
lt: taip

en: Actions
lt: Veiksmai

en: disabled
lt: išjungtas

en: Language
lt: Kalba

en: Log
lt: Įrašas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: required
lt: būtinas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Version
lt: Versija

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Open
lt: Atvira

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Display
lt: Rodymas

en: Event
lt: Įvykis

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: Options
lt: Nustatymai

en: no
lt: ne

en: hours
lt: valandos

en: days
lt: dienos

en: Page
lt: Puslapis

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Published
lt: Paskelbtas

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: User role
lt: Narių rolės

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Model
lt: Modelis

en: Method
lt: Būdas

en: Events
lt: Įvykiai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Condition
lt: Sąlyga

en: minutes
lt: minutės

en: Key
lt: Raktas

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Entity
lt: Esybė

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Log level
lt: Rašymo lygis

en: weeks
lt: savaitės

en: Permission
lt: Leidimai

en: parent
lt: tėvas

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: begins with
lt: prasideda

en: contains
lt: turi

en: About
lt: Apie

en: clone
lt: klonuoti

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: User account
lt: Nario erdvė

en: ends with
lt: baigiasi

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Textarea
lt: Teksto sritis

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: This field supports tokens.
lt: Šis laukelis palaiko token.

en: Route name
lt: Maršruto pavadinimas

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID

en: Negate the condition
lt: Neigimo sąlyga
