ECA: Event - Condition - Action (2.0.0) - en to kk translation catalogue (53 entries)

en: tags
kk: тегтер

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Email address
kk: Email адресі

en: Type
kk: Тип

en: yes
kk: Иә

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Log
kk: Журнал

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Action
kk: Әрекет

en: Version
kk: Нұсқа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Error
kk: Қате

en: Page
kk: Бет

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: Fields
kk: Өрістер

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Operation
kk: Операция

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Permission
kk: Құқық

en: parent
kk: ата-ана

en: Translate
kk: Аудару

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі
