ECA: Event - Condition - Action (2.0.17) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Email address
cs: E-mail

en: Type
cs: Typ

en: Language
cs: Jazyk

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Top
cs: Nahoru

en: View
cs: Zobrazit

en: Display
cs: Zobrazit

en: Error
cs: Chyba

en: Warning
cs: Varování

en: Media
cs: Média

en: Method
cs: Metoda

en: Destination
cs: Cíl

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Position
cs: Pozice

en: Class name
cs: Jméno třídy

en: Expiration
cs: Platnost do

en: Replacement value
cs: Nahrazovací hodnota

en: Asterisk
cs: Hvězdička

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Interface language
cs: Jazyk rozhraní

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Allow multiple values
cs: Povolit více hodnot

en: View mode
cs: Režim zobrazení
