ECA: Event - Condition - Action (2.0.17) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Type
eu: Mota

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Export
eu: Esportatu

en: Top
eu: Goian

en: View
eu: Bista

en: Display
eu: Bistaratu

en: ID
eu: IDa

en: Error
eu: Errorea

en: Warning
eu: Kontuz

en: Method
eu: Metodoa

en: Destination
eu: Helbidea

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Position
eu: Kokapena

en: Entity
eu: Entitatea

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: Machine name
eu: Makinaren izena
