ECA: Event - Condition - Action (2.0.17) - en to id translation catalogue (29 entries)

en: Title
id: Judul

en: Content
id: Konten

en: Value
id: Nilai

en: Email address
id: Alamat email

en: Type
id: Jenis

en: Language
id: Bahasa

en: Message
id: Pesan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Export
id: Ekspor

en: Top
id: Atas

en: View
id: Lihat

en: Display
id: Tampilan

en: Error
id: Kesalahan

en: Warning
id: Peringatan

en: Method
id: Metode

en: Destination
id: Tujuan

en: Arguments
id: Argumen-argumen

en: Position
id: Posisi

en: Entity
id: Entitas

en: Selector
id: Pemilih

en: Asterisk
id: Tanda bintang

en: User name
id: Nama pengguna

en: Interface language
id: Bahasa antarmuka

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Behavior
id: Perilaku

en: Allow multiple values
id: Izinkan banyak nilai

en: View mode
id: Modus tampilan

en: This file does not exist.
id: Berkas ini tidak tersedia.
