ECA: Event - Condition - Action (2.0.17) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Type
lt: Tipas

en: Language
lt: Kalba

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Top
lt: Viršus

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Display
lt: Rodymas

en: Error
lt: Klaida

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Merge
lt: Sujungti

en: Method
lt: Būdas

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Position
lt: Pozicija

en: Class name
lt: Klasės pavadinimas

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Replacement value
lt: Keičiama reikšmė

en: Entity
lt: Esybė

en: User name
lt: Nario vardas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
