ECA: Event - Condition - Action (2.0.17) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Email address
sl: E-naslov

en: Type
sl: Tip

en: Language
sl: Jezik

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Export
sl: Izvoz

en: Top
sl: Na vrhu

en: View
sl: Prikaži

en: Display
sl: Prikaz

en: Error
sl: Napaka

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Method
sl: Metoda

en: Position
sl: Položaj

en: Machine name
sl: Strojno ime
