ECA: Event - Condition - Action (2.0.17) - en to ta translation catalogue (24 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Email address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி

en: Type
ta: வகை

en: Language
ta: மொழி

en: Message
ta: செய்தி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Top
ta: மேல்

en: View
ta: பார்

en: Display
ta: காட்சி

en: Error
ta: பிழை

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Method
ta: முறை

en: Destination
ta: இலக்கு

en: Position
ta: இடம்

en: Entity
ta: உருப்படி

en: User name
ta: பயனர் பெயர்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
