ECA: Event - Condition - Action (2.0.18) - en to rw translation catalogue (5 entries)

en: tags
rw: Ibirango

en: Title
rw: Umutwe

en: Group
rw: Itsinda

en: yes
rw: Yego

en: Top
rw: Hejuru
