ECA: Event - Condition - Action (2.0.2) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Type
se: Šládja

en: Language
se: Giella

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Position
se: Virgi
