ECA: Event - Condition - Action (2.0.2) - en to vi translation catalogue (33 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Content
vi: Nội dung

en: Value
vi: Giá trị

en: Email address
vi: Địa chỉ thư điện tử

en: Type
vi: Kiểu

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Message
vi: Thông điệp

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Export
vi: Xuất

en: Top
vi: Đầu

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Error
vi: Lỗi

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Media
vi: Phương tiện

en: Merge
vi: Trộn

en: Method
vi: Phương thức

en: Destination
vi: Nơi đến

en: Arguments
vi: Tham số

en: Position
vi: Vị trí

en: Class name
vi: Tên lớp

en: Do nothing
vi: Không làm gì

en: Replacement value
vi: Giá trị thay thế

en: Asterisk
vi: Dấu sao

en: User name
vi: Tên người dùng

en: Interface language
vi: Ngôn ngữ cho giao diện

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Behavior
vi: Ứng xử

en: Namespace
vi: Miền tên

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị

en: New file name
vi: Tên tập tin mới
