ECA: Event - Condition - Action (2.1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: value
bs: vrijednost

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Password
bs: Lozinka

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Published
bs: Objavljeno

en: Labels
bs: Oznake (Labels)

en: collapsed
bs: složen

en: empty
bs: prazan
