ECA: Event - Condition - Action (2.1.18) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: yes
bg: да

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Enabled
bg: Активиран

en: Version
bg: Версия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Save
bg: Запази

en: no
bg: не

en: Filter
bg: Филтър

en: Operation
bg: Действие
