ECA: Event - Condition - Action (2.1.18) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: no
pa: ਨਹੀਂ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
