ECA: Event - Condition - Action (2.1.18) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: yes
si: ඔව්

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න
