ECA: Event - Condition - Action (2.1.5) - en to my translation catalogue (53 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: value
my: တန်ဖိုး

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: optional
my: ရွေးချယ်ခွင့်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Format
my: ပုံစံ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Form ID
my: ဖောင်အမှတ်

en: Error
my: အမှား

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: Interface language
my: အသွင်အပြင် ဘာသာစကား

en: Locked
my: ပိတ်ထားသည်

en: About
my: အကြောင်း

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: User account
my: အသုံးပြုသူ
