ECA: Event - Condition - Action (2.1.7) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: value
km: តម្លៃ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Access denied
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Mode
km: របៀប​

en: String
km: ខ្សែអក្សរ

en: Integer
km: ចំនួន​គត់

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Locked
km: ជាប់​សោ

en: Error message
km: សារ​កំហុស
