ECA: Event - Condition - Action (2.1.7) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Password
ps: پټ توری

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Access denied
ps: لاسرسی رد شو

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Plugin
ps: لګون

en: empty
ps: تش
