ECA: Event - Condition - Action (2.1.7) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Password
se: Beassansátni

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: empty
se: guoros
