ECA: Event - Condition - Action (2.1.8) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Type
os: Тип

en: disabled
os: хицæн у

en: Description
os: Афыст

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
