ECA: Event - Condition - Action (3.0.0-beta2) - en to mn translation catalogue (52 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: title
mn: гарчиг

en: value
mn: утга

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Type
mn: Төрөл

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Action
mn: Үйлдэл

en: new
mn: шинэ

en: Edit
mn: Засварлах

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: Weight
mn: Жин

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Top
mn: Дээд

en: View
mn: Харах

en: Format
mn: Бүтэц

en: Form ID
mn: ID загвар

en: Display
mn: Харуулах

en: Text
mn: Текст

en: type
mn: төрөл

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Error
mn: Алдаа

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Access denied
mn: Хандалт боломжгүй

en: Block
mn: Хавтан

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Field type
mn: Талбарын төрөл

en: Mode
mn: Горим

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: String
mn: Тэмдэгт

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Locked
mn: Цоожлогдсон

en: Translate
mn: Орчуулах

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг
