ECA: Event - Condition - Action (3.0.6) - en to az translation catalogue (66 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Enable
az: Qoşulub

en: new
az: yeni

en: Links
az: Linklər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Open
az: Aç

en: View
az: Görünüş

en: Form ID
az: Forma İD-si

en: Display
az: Monitor

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Options
az: Seçimlər

en: Block
az: Blok

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: File name
az: Fayl adı

en: User role
az: İstifadəçi rolu

en: Severity
az: Ciddilik

en: Field name
az: Sahə adı

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Fields
az: Sahələr

en: Mode
az: Rejim

en: Display options
az: Monitor parametrləri

en: State
az: Dövlət

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Position
az: Vəzifə

en: Condition
az: Vəziyyət

en: Key
az: Açar

en: Definition
az: Tərif

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Block name
az: Blok adı

en: Entity
az: Entiti

en: Selector
az: Seçici

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Permission
az: İcazə

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Target
az: Hədəf

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: User account
az: İstifadəçi hesabı

en: Display type
az: Ekran növü

en: Allow multiple values
az: Çoxsaylı dəyərlərə icazə verin

en: Entity ID
az: Entiti ID

en: View mode
az: Baxış rejimi

en: Theme name
az: Mövzunun adı

en: Entity bundle
az: Entiti paketi

en: Contextual Links
az: Kontekstual bağlantılar

en: Entity label
az: Entity etiketi

en: Revision user
az: Revizyon istifadəçisi

en: Route name
az: Marşrutun adı
