ECA: Event - Condition - Action (3.0.9) - en to am translation catalogue (34 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Content
am: ይዞታ

en: Value
am: እሴት

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Message
am: መልእክት

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: type
am: ዓይነት

en: Block
am: ጥምር

en: Published
am: የታተመ

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Field type
am: የመስኩ ዓይነት

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Position
am: ቦታ

en: Condition
am: ሁኔታ

en: Definition
am: ብየና

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Permission
am: ፈቃድ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: User account
am: የተጠቃሚ መለያ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
