ECA: Event - Condition - Action (3.0.9) - en to ku translation catalogue (43 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: new
ku: نوێ

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Open
ku: کراوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Format
ku: فۆرمات

en: Text
ku: دەق

en: type
ku: جۆر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Block
ku: بلۆک

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Revision ID
ku: IDی پێداچوونەوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: File name
ku: ناوی پەڕگە

en: Severity
ku: دژواری

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Field type
ku: جۆری خانە

en: Mode
ku: جۆر

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: Operation
ku: کردار

en: Key
ku: کلیل

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر
