ECA: Event - Condition - Action (3.0.9) - en to nn translation catalogue (28 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: title
nn: tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Group
nn: Gruppe

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: new
nn: ny

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Block
nn: Blokk

en: Published
nn: Publisert

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Fields
nn: Felt

en: Mode
nn: Modus

en: Display options
nn: Visningsalternativ

en: Class
nn: Klasse

en: Arguments
nn: Argument

en: Optional
nn: Valfri

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: User account
nn: Brukarkonto
