ECA: Event - Condition - Action (3.0.9) - en to sk translation catalogue (75 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: title
sk: názov

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Enable
sk: Povoliť

en: required
sk: požadované

en: new
sk: nové

en: Links
sk: Odkazy

en: Message
sk: Správa

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Open
sk: Otvorené

en: View
sk: Zobraziť

en: Format
sk: Formát

en: Form ID
sk: ID formulára

en: Display
sk: Zobraziť

en: type
sk: typ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Options
sk: Nastavenia

en: Block
sk: Blok

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Published
sk: Zverejnené

en: File name
sk: Názov súboru

en: User role
sk: Kategória používateľa

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Fields
sk: Polia

en: Mode
sk: Režim

en: Media
sk: Médiá

en: State
sk: Stav

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: Method
sk: Metóda

en: Class
sk: Trieda

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Position
sk: Pozícia

en: Class name
sk: Názov triedy

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Template
sk: Šablóna

en: Expires
sk: Vyprší

en: Expiration
sk: Expirácia

en: Operation
sk: Operácia

en: Condition
sk: Podmienka

en: Key
sk: Kľúč

en: Replacement value
sk: Hodnota na nahradenie

en: Definition
sk: Definícia

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Block name
sk: Názov bloku

en: Entity
sk: Entita

en: Asterisk
sk: Hviezdička

en: User name
sk: Meno používateľa

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Interface language
sk: Jazyk rozhrania

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Behavior
sk: Správanie

en: Target
sk: Cieľ

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Entity type
sk: Typ entity

en: User account
sk: Používateľský účet

en: Display type
sk: Typ zobrazenia

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: From state
sk: Prišlo zo stavu

en: Revision user
sk: Používateľ revízie
