ECA: Event - Condition - Action (3.1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (59 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Actions
eo: Agoj

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Action
eo: Ago

en: new
eo: nova

en: Edit
eo: Redaktu

en: Links
eo: Ligiloj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Weight
eo: Pezo

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Open
eo: Malfermu

en: View
eo: Vidu

en: Form ID
eo: Formularo ID

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: type
eo: tipo

en: Error
eo: Eraro

en: Access denied
eo: Aliro malpermesata.

en: Block
eo: Bloko

en: Url
eo: URL

en: Published
eo: Publikigita

en: Severity
eo: Graveco

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Field type
eo: Speco de kampo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Conditions
eo: Kondiĉoj

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: String
eo: Signovico

en: Optional
eo: Nedeviga

en: Position
eo: Loko

en: Integer
eo: Entjero

en: Operation
eo: Operacio

en: Condition
eo: Kondiĉo

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Permission
eo: Permeso

en: parent
eo: patra

en: Locked
eo: Ŝlosita

en: Translate
eo: Traduku

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: User account
eo: Uzanta konto

en: View mode
eo: Vidoreĝimo

en: Third party settings
eo: Agordo de eksteraj liverantoj
