Entity Construction Kit (ECK) (2.0.1-alpha1) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: Explanation or submission guidelines
ur: وضاحت یا جمع کرانے کی ہدایات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Bundle
ur: بنڈل
