Entity Construction Kit (ECK) (8.x-1.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Explanation or submission guidelines
ne: वर्णन वा दाखिलाका मार्गदर्शनहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Authored by
ne: लेखक

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Bundle
ne: पोका
