Entity Construction Kit (ECK) (8.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Description
ro: Descriere

en: Explanation or submission guidelines
ro: Explicaţii şi sugestii de publicare

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afişează

en: Created
ro: Creat

en: Add content
ro: Adăugați conținut

en: Authored by
ro: Autor

en: Configuration
ro: Configurație

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Changed
ro: Schimbat

en: @type: deleted %title.
ro: @type: %title şters.

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Bundle
ro: Pachet

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
ro: Numele lizibil mașină nu este valid. Introduceți un nume diferit de %invalid.

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: The entity type.
ro: Tipul entității.

en: Update @type
ro: Actualizează @type

en: Control which roles can "View the administration theme" on the <a href=":permissions">Permissions page</a>.
ro: Controlați care roluri pot "Vizualiza tema de administrare" pe <a href=":permissions">Pagina de permisiuni</a>.
