Edit + (1.1.0-alpha20) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Size
ar: الحجم

en: Center
ar: المركز

en: Default
ar: الافتراضي

en: Update
ar: تحديث

en: Change
ar: تغيير

en: Configure block
ar: ضبط الصندوق

en: Alignment
ar: المحاذاة

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Add field
ar: أضف خانة
