Edit + (1.1.5) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Size
tr: Boyut

en: Link
tr: Bağlantı

en: Center
tr: Merkez

en: Default
tr: Varsayılan

en: Update
tr: Güncelle

en: Change
tr: Değiştir

en: Configure block
tr: Bloğu yapılandır

en: Alignment
tr: Hizalama

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Add field
tr: Alan ekle

en: Discard changes
tr: Değişiklikleri at

en: You have unsaved changes.
tr: Kaydedilmemiş değişiklikleriniz var.

en: Discard changes?
tr: Değişiklikler yok sayılsın mı?

en: @entity being viewed
tr: Görüntülenen @entity
