Edit + (1.1.6) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Size
bg: Размер

en: Link
bg: Линк

en: Center
bg: Център

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Configure block
bg: Настройки на блок

en: Right
bg: Дясно

en: Add field
bg: Добави поле
