Edit + (1.1.6) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Change
bo: བཟོ་བཅོས

en: Configure block
bo: ལྷུ་ལག་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་པ

en: Alignment
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Left
bo: གཡོན

en: Add field
bo: གནས་ཁོངས་ཁ་སྣོན
