Edit + (1.1.6) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Size
ps: كچه

en: Link
ps: تړونی

en: Center
ps: منځ

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: URL
ps: پته (URL)

en: Change
ps: بدلون

en: Alignment
ps: پرليكتيا

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Add field
ps: ډګر زیاتول
