Edit + (1.1.8) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Size
cs: Velikost

en: Link
cs: Odkaz

en: Center
cs: Na střed

en: Default
cs: Výchozí

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Change
cs: Změnit

en: Configure block
cs: Nastavit blok

en: Alignment
cs: Zarovnání

en: Add field
cs: Přidat pole

en: Discard changes
cs: Zahodit změny

en: You have unsaved changes.
cs: Máte neuložené změny.

en: Discard changes?
cs: Zahodit změny?
