Edit + (1.1.8) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Size
ro: Mărime

en: Link
ro: Legătură

en: Center
ro: Centru

en: Default
ro: Implicit

en: Update
ro: Actualizare

en: Change
ro: Modificare

en: Configure block
ro: Configurați blocul

en: Alignment
ro: Aliniere

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Add field
ro: Adaugă câmp

en: Discard changes
ro: Renunțare la modificări

en: You have unsaved changes.
ro: Aveți modificări nesalvate

en: Discard changes?
ro: Renunțați la modificări?
