Edit + (1.1.8) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Size
sv: Storlek

en: Link
sv: Länk

en: Center
sv: Centrerad

en: Default
sv: Förvald

en: Update
sv: Uppdatera

en: Change
sv: Ändra

en: Configure block
sv: Konfigurera block

en: Alignment
sv: Placering

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Add field
sv: Lägg till fält

en: Discard changes
sv: Ignorera ändringar

en: You have unsaved changes.
sv: Du har ändringar som inte sparats.

en: Discard changes?
sv: Ignorera ändringar?
