Edit + (2.2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Size
hu: Méret

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Center
hu: Középen

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Update
hu: Frissítés

en: URL
hu: Webcím

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Node
hu: Tartalom

en: Field name
hu: Mező neve

en: Heading
hu: Címsor

en: Change
hu: Változtat

en: Configure block
hu: Blokk beállítása

en: Alignment
hu: Igazítás

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Add field
hu: Mező hozzáadása

en: Discard changes
hu: Változások elvetése

en: Wrapper
hu: Befoglaló

en: Discard changes?
hu: Változások eldobása?

en: @entity being viewed
hu: @entity megtekintés alatt
