Edit + (2.2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Size
jv: Ukuran

en: Link
jv: Tautan

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Heading
jv: Irahan

en: Configure block
jv: Konfigurasi Blok

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Add field
jv: Tambah field
