Edit + (2.2.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Size
ka: ზომა

en: Link
ka: ბმული

en: Update
ka: განახლება

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Change
ka: შეცვლა

en: Configure block
ka: ბლოკის კონფიგურირება

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Add field
ka: ველის დამატება
