Edit + (2.2.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Size
kk: Көлем

en: Link
kk: Сілтеме

en: Center
kk: Орта

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Node
kk: Түйін

en: Configure block
kk: Блокты нұсқау

en: Add field
kk: Өрісті қосу
